Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Remington Botanicals Rotating Airstyler AS5860 er udstyret med 2 varmeindstillinger, som gør den meget fleksibelt at arbejde med. Opbevaringen forenkles af en indbygget ophængsløkk
Annonce
Annonce
Laveste pris for Remington Botanicals Rotating Airstyler AS5860 er 459 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Remington Botanicals Rotating Airstyler AS5860 er det perfekte stylingværktøj. Style dit hår hurtigt og nemt med en varmebørste. Det er det perfekte værktøj til at gøre dit hår klar til festen, men det kan også bruges til et frisk hverdagslook.
Hvis du tilfældigvis leder efter en sølv varmebørste, så kan den her være lige noget for dig.
Ioniske hårstylere som denne er designet på en sådan måde, at de reducerer tørretiden og dermed også den potentielle skade på dit hår. Hvis du er en fan af at hænge ting, frem for at opbevare dem i en skuffe, er den her varmebørste perfekt til dig, da den har en indbygget ophængsløkke.
Som du kan se, er der mange gode ting at sige om Botanicals Rotating Airstyler AS5860. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner og den nuværende laveste pris er på 459.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Remington Botanicals Rotating Airstyler AS5860 |
| Mærke | Remington |
| Type | Varmebørster |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Længde | 15.2 cm |
| Diameter | 50.0 mm |
| Vægt | 421.0 g |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Varmluft, Roterende børste, Ioniseringsfunktion, Digitalt display, Medfølgende fønmundstykke, Keramisk, Udskifteligt hoved, Ophængningsstrop, Roterende ledning |
| Antal varmeindstillinger | 2 |
| Antal hastigheder | 2 |
| Farve | Sølv |
| Ledningslængde | 300.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .