Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en fin kaffebrygger til den lille husstand. En kaffebrygger er et must i de fleste køkkener, og du kan overveje at supplere den med en kaffekværn.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Melitta Single 5 er 290 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 23 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Udbudet af kaffebryggere er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Melitta Single 5 er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Det her er en klassisk kaffebrygger, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Du har plads til 0,63 liter vand i den her maskine.
.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 290.00 kr. Den har en god gennemsnitsvurdering på 4.30 af 5 og alle dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Melitta Single 5 |
| Mærke | Melitta |
| Type | Kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Glas |
Strømkilde | |
| Effekt | 650 W |
Mål | |
| Højde | 30.8 cm |
| Bredde | 18.0 cm |
| Dybde | 23.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type af kaffekande | Glaskande |
| Antal medfølgende kaffekander | 1 stk |
| Egenskaber | Drypstop |
| Filterstørrelse | 1x2 |
| Funktioner | Automatisk slukning |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black, Stainless Steel |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Kapacitet | 0.625 L |
| Kapacitet (kopper) | 5 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .