Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En gryde, som kan anvendes til at lave mange forskellige retter. Gryden kan bruges på blandt andet støbejernskogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Tefal Nordica med låg 24cm er 733 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Denne gryde fra Tefal er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Du kan bruge denne gryde til at lave mange forskellige retter, den er et must-have i køkkenet. Du kan bruge den på enhver type varmekilde.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 733.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tefal Nordica med låg 24cm |
| Mærke | Tefal |
| Type | Øvrige gryder |
Mål | |
| Diameter | 24.0 cm |
| Vægt | 2.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Hældetud, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Målskala, Integreret sigte, Opvask i hånden |
| Farve | Rustfri stål |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Ører |
| Håndtagstype (låg) | Ører |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Materiale (låg) | Glas |
| Medfølgende låg | Ja |
| Medfølgende tilbehør | Dampindsats |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 250.0 °C |
| Volumen | 5.2 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .