Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande fra WMF, som du vil kunne anvende i din daglige madlavning. Stegepanden er produceret med non-stick-belægning.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for WMF Profi 20cm er 200 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne stegepande fra WMF hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
Håndtaget på denne model er lavet i rustfrit stål. 250 grader er den maksimale temperatur, som denne model kan opvarmes til.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 199.95 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | WMF Profi 20cm |
| Mærke | WMF |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 35.0 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
| Vægt | 0.89 kg |
| Højde | 7.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Tåler metalredskaber, Ophængsøje, Tåler opvaskemaskine, Ergonomisk håndtag, Ovnfast |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
| Temperatur (maks) | 250.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .