Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Powerbank, USB-C, USB-A, 20000mAh
Prøv fleksible betalinger med
Fra VVS-Eksperten.dk
Robust powerbank 10.000mAh IP65 USB-C PD 35W
Fjeld & Fritid
Xtorm Rugged Power Bank 20000 (Sort (BLACK/ORANGE))
Annonce
Annonce
Laveste pris for Xtorm XR202 er 569 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xtorm XR202 |
| Mærke | Xtorm |
Produktegenskaber | |
| Type | Powerbank |
| Egenskaber | USB-PD (USB strømforsyning), Lampe, Vandtæt, Hurtigopladning 3.0 |
| Farve | Sort |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Netaggregateffekt | 35.0 W |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 20000 mAh |
| Opladningstid | 3.0 timer |
Mål | |
| Bredde | 120.0 mm |
| Højde | 30.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .