Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et Sony kamera, der tager billeder på 24 megapixels og har en CMOS-sensor. Med sin vægt på 453 gram håndteres det nemt uden at føles klodset.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sony Alpha 6400 + E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS er 4.500 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Alpha 6400 + E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS |
| Mærke | Sony |
| Type | Systemkameraer uden spejl |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2019 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Separat |
| Kompatible objektiver | Sony E-mount |
| Inkluderet objektiv | E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OS |
| Brændvidde (maks) | 50.0 mm |
| Brændvidde (min) | 16.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 11.0 |
| Lukkertider | 30-1/4000 |
| Billedopløsning | 6.000 x 4.000 |
| Lukkertider | 30-1/4000 |
| Billedformat | RAW, JPEG |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Ansigtsgenkendelse, Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| USB-version | 2.0 |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hovedtelefonudgang | Nej |
Display | |
| Søger | Elektronisk (EVF) |
| Skærmopløsning | 921600 pixels |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Lyd | |
| Lydfilformater | PCM, Stereo, AAC |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | APS-C |
| Antal pixel (MP) | 25.0 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 102800.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 100.0 |
| Effektive pixel | 24.0 MP |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| Dual Memory Card Slots | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD), Secure Digital XC (SDXC), Secure Digital HC (SDHC), Memory Stick Duo (MS Duo) |
Video | |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | MP4, MPEG4, AVCHD |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Ja |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-version | 4.1 |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustype | Kontrastbaseret autofokus, Fasebaseret autofokus |
| Blitzautomatik | TTL |
| Synkroniseringshastighed (sek.) | 1/160 sek. |
| Fokus | Manuel & Autofokus |
| Blitz | Indbygget & Ekstern |
| AF-punkter | 425 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 453.0 g |
| Mål (HxBxD) | 67x120x60 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-01-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .