Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sirui ET-1004 + E-10 er 995 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Slørede videoer er snart blot et minde med et stativ. Sirui ET-1004 + E-10 er et trebenet stativ er perfekt at have med sig, når man vil sikre sig de bedste skud. .
Sirui ET-1004 + E-10 er lavet af aluminium, som gør stativet let at bære på. Det er desuden meget slidstærkt, hvilket gør det til en holdbar investering.
Det her stativ kommer ikke med stativhoved, du kan dermed selv beslutte, hvilken type stativhovede som du vil have. Alt efter hvilken type af fotos eller videoer du vil filme, passer nogle stativhoveder bedre end andre. Du kan derfor selv vælge det som passer bedst til dine behov.
Lige nu kan du få fat i Sirui ET-1004 + E-10 for 995.00 kr. Se det som en investering i din vej til at blive en bedre fotograf.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sirui ET-1004 + E-10 |
| Mærke | Sirui |
| Type | Stativer |
Type | |
| Stativtype | Trebenet stativ |
| Stativhovedtype | Kugleledshoved |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Mål | |
| Sammenfoldet længde | 42.0 cm |
| Arbejdshøjde (maks) | 140.0 cm |
| Arbejdshøjde (min) | 13.0 cm |
| Vægt | 1.6 kg |
| Arbejdshøjde (standard) | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-11-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Benlås | Låsespænde |
| Midtersøjlens egenskaber | Vendbar midtersøjle |
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
| Antal led | 4 led |
| Stativhoved maks. belastning | 8.0 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Vaterpas |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .