Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med et actionkamera kan du forevige alle de flotte øjeblikke fra dine rejser. Modellen har et display på 2 tommer. Videoopløsningen er fantastiske 2160 (4K).
Annonce
Annonce
Laveste pris for Insta360 Ace Pro Standalone er 2.337 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Insta360 Ace Pro Standalone |
| Mærke | Insta360 |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Billedhastighed (FPS) | 30 fps |
Billede | |
| Videofilformat | MP4, JPG, DNG, RAW |
| Videoopløsning | 2688x2016(60,50,48,30,25,24fps),2688x1520(120,100,60,50,48,30,25,24fps) |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Vandtæt, Timelapse |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Nej |
| Tilslutninger | USB Type-C |
Sensor | |
| Sensorstørrelse | 1/1.3 |
Zoom | |
| Max. blændeåbning (Wide-Tele) | F2.6 |
| Max. brændvidde (sammenlignelig med 35 mm kamera) | 16.0 mm |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 2.4 " |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Ja |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| SD-type | microSD |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
Recording | |
| Lyd | Stereo |
| Lydformat | AAC |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Vægt | 179.8 g |
| Højde | 53.0 mm |
| Bredde | 72.0 mm |
| Dybde | 39.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .