Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Praktiskt nok har den her telefon et indbygget kamera som du enkelt kan forevige hverdagen med. Kameraet lader dig tage dine billeder i 1 megapixels opløsning. Du burde kunne klare
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Cyrus CM8 Dual SIM er 723 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cyrus CM8 Dual SIM |
| Mærke | Cyrus |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 2.2 " |
| Seniortelefon | Ja |
| Lanceringsår | 2017 |
Kommunikation | |
| 4G | Nej |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Nej |
| SIM-kort | Micro-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 1.3 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Micro-USB, 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Sekundær skærm | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Fysisk tastatur | Numpad |
| Egenskaber | FM-radio |
| Vandafvisende | Ja |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128MB |
| Hukommelseskorttype | microSD |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 3.0 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 1700 mAh |
| Hurtig opladning | Nej |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 190.0 g |
| Højde | 127.0 mm |
| Bredde | 58.0 mm |
| Dybde | 23.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-02-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .