Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her en induktionskogeplade med fire kogezoner. Kogepladen har touchslider, så du kan justere temperaturen på kogefelterne. Der er automatisk sluk funktion.
Laveste pris for Samsung NZ64H37070K er 3.049 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung NZ64H37070K |
| Mærke | Samsung |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | TouchSlider |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-07-22 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Indbygget emhætte | Nej |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Varmholdningssystem | Ja |
Mål | |
| Bredde | 59.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 57.0 cm |
| Højde | 5.2 cm |
| Vægt | 12.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .