Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne Siemens-kogeplade har fire kogefelter. Kogepladen har en standardbredde på 60 cm, og du får en model med automatisk sluk funktion
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 1.000 kr. lavere end gennemsnittet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Siemens ED651FSB5E Sort er 2.800 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens ED651FSB5E Sort |
| Mærke | Siemens |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | TouchSlider |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Strømkilde | |
| Effekt | 6900 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-04-30 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Indbygget emhætte | Nej |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Timer | Ja |
| Variable kogezoner | Ja |
| Varmholdningssystem | Ja |
| Pausefunktion | Ja |
Mål | |
| Bredde | 59.2 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 52.2 cm |
| Højde | 5.1 cm |
| Nichehøjde | 5.1 cm |
| Nichebredde | 56.0 cm |
| Nichedybde | 49.0 cm |
| Vægt | 12.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .