Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne Silverline-kogeplade har fire kogezoner. Kogepladen er smallere end det, der anses for at være standardbredde, og du får en model med boostfunktion
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Silverline JI 6011 P er 1.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silverline JI 6011 P |
| Mærke | Silverline |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sølv, Sort, Rød |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-23 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Restvarmeindikator | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Timer | Ja |
Mål | |
| Bredde | 52.0 cm |
| Breddestandard | 55 cm |
| Dybde | 59.0 cm |
| Højde | 6.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .