Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne kogeplade fra Profi Cook har én kogezone. Kogepladen har touchskærm betjening, så du kan indstille temperaturen på kogezonen.
Laveste pris for Profi Cook 501210 er 475 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Profi Cook 501210 |
| Mærke | Profi Cook |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 1 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Glaskeramisk kogeplade |
| Farve | Rustfri stål |
Strømkilde | |
|---|---|
| Effekt | 2000 W |
Mål | |
| Bredde | 35.7 cm |
| Breddestandard | 35 cm |
| Dybde | 30.2 cm |
| Højde | 7.5 cm |
| Vægt | 2.1 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-19 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .