Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her en induktionskogeplade med fire kogefelter. Kogefelternes temperatur justeres med touchslider. Du får her en model med automatisk sluk funktion.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for AEG IKB64431FB er 4.495 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG IKB64431FB |
| Mærke | AEG |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | TouchSlider |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Strømkilde | |
| Effekt | 7350 W |
| Spænding | 220.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-03-15 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Indbygget emhætte | Nej |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Timer | Ja |
| Automatisk ventilatorstyring | Ja |
| Varmholdningssystem | Ja |
| Pausefunktion | Ja |
Mål | |
| Bredde | 59.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 52.0 cm |
| Højde | 4.4 cm |
| Vægt | 10.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .