Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus kan bruges til det meste. Det her er en lidt mere avanceret mus med hele syv knapper.
Annonce
Laveste pris for Contour Unimouse Left er 740 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Det her er en almindelig mus, som passer godt til de fleste opgaver. Du kunne også, i teorien, bruge den til gaming, men hvis du bruger meget tid på at game, så skal du måske overveje en rigtg gamingmus.
Hvis du leder efter en computermus med en masse knapper og egenskaber, så vil du måske kigge lidt mere på den her. Den er udstyret med syv knapper.
Den her computermus er virkelig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 740.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Contour Unimouse Left |
| Mærke | Contour |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 135.5 g |
| Bredde | 119.0 mm |
| Højde | 56.0 mm |
| Længde | 76.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 7 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Venstre hånd |
| DPI | 2800 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .