Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du vil have frie bevægelsesmuligheder, så er en trådløs mus som den her et godt valg. Hvis du leder efter en mus til dit barn, så vil den her fungere godt.
Laveste pris for ActiveJet AMY-213 er 59 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Den her model er ekstra funktionel i form af sideknapperne som suplement til de almindelige knapper.
For praktisk talt alle opgaver, udover intensiv gaming, vil den her mus fungere godt til dig. Selv hvis du arbejder meget på en bærbar, vil vi anbefale dig at bruge en mus for at gøre det lidt bedre ergonomisk for dig selv, da en touchpad i længden kan give smerter i skuldre, nakke og underarm.
Der er meget godt at sige om det her produkt. Den laveste pris lige nu er 59.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ActiveJet AMY-213 |
| Mærke | ActiveJet |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 111.0 g |
| Bredde | 65.0 mm |
| Højde | 37.0 mm |
| Længde | 95.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 6 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .