Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus kan bruges til det meste. Hvis du leder efter en mus til dit barn, så vil den her fungere godt.
Annonce
Laveste pris for DeLock Ergonomic Vertical USB Wireless Mouse er 128 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Det her er en almindelig mus, som passer godt til de fleste opgaver. Du kunne også, i teorien, bruge den til gaming, men hvis du bruger meget tid på at game, så skal du måske overveje en rigtg gamingmus.
Udover de almindelige knapper har den her model også sideknapper som giver ekstra funktionalitet og effektivitet.
Der er meget godt at sige om det her produkt og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 128.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | DeLock Ergonomic Vertical USB Wireless Mouse |
| Mærke | DeLock |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Bredde | 76.0 mm |
| Vægt | 150.0 g |
| Længde | 113.0 mm |
| Højde | 71.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| DPI-knap | Ja |
| Antal knapper | 6 stk |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Belysning | Nej |
| Lodret | Ja, Nej |
| DPI | 1600 dpi |
| Sideknapper | Ja |
| Polling Rate | 250Hz/4ms |
| Farve | Hvid, Rød, Sort |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .