Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du er venstrehåndet, burde du ikke have nogen problemer med at bruge den her mus. Den her mus har bare tre knapper, så ikke noget udover det sædvanlige.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Leitz Cosy Wireless Mouse er 178 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
Nogle moderne computermus, i særdeleshed gamingmus, har tonsvis af knapper og i nogle tilfælde kan du endda programmere knapperne selv. Men den her mus er lidt mere beskeden og har bare tre knapper.
Ved at bruge en trådløs mus, for du flere fordele. Hvis du arbejder på en bærbar, for eksempel, er det nemt at tage musen med dig på samme måde som computeren.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 178.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Leitz Cosy Wireless Mouse |
| Mærke | Leitz |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 60.0 g |
| Bredde | 105.0 mm |
| Højde | 48.0 mm |
| Længde | 184.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Blå, Gul, Grå |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel |
| DPI | 4000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | Bluetooth, USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .