Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her mus er en af de mere almindelige computermus. Det her er en lidt mere avanceret mus med hele fire knapper.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for ELETRA EWM200 er 129 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Leder du efter en mus til dit barn, eller til en med mindre hænder? Så er det her en model du kan overveje.
Det kan være træls at have et skrivebord, der flyder med ledninger. Heldigvis er der et stort udvalg af trådløst tilbehør til computere i dag. Både høretelefoner, tastatur og computermus. Så slip af med endnu en ledning med en trådløs mus.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 129.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ELETRA EWM200 |
| Mærke | ELETRA |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 54.0 g |
| Bredde | 58.0 mm |
| Højde | 38.0 mm |
| Længde | 98.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Også til venstrehåndede | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 4 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .