Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus kan bruges til det meste. Sideknapperne gør musen mere effektiv.
Laveste pris for Perixx Perimice-813B er 333 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Trådløse computermus er mere eller mindre blevet det almindelige valg. I de fleste tilfælde er det også super nemt at tilslutte mussen til din computer. Så der er ikke nogen grund til at tænke, at de sværere at anvende.
Den her model er ekstra funktionel i form af sideknapperne som suplement til de almindelige knapper.
Vi er sikre på, at du bliver glad for den her computermus. Den laveste pris lige nu er 333.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Perixx Perimice-813B |
| Mærke | Perixx |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja, Nej |
Mål | |
| Vægt | 90.7185 g |
| Bredde | 76.96 mm |
| Højde | 61.98 mm |
| Længde | 125.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Farve | Hvid, Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 6 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| PTFE-musefødder | Ja |
| Lodret | Nej, Ja |
| Tilslutning | Bluetooth, USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .