Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus er ikke trådløs. Der er flere knapper end normalt på den her mus, så den kan bruges til en række opgaver.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 34 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Modecom MC-M9.1 er 59 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Du får flere knapper med den her mus, end med en almindelig. Den her mus er udstyret med fire knapper.
Mens trådløse computermus er mere og mere almindelige, skal man stadig huske at sørge for at musen er ladet op eller at have nye batterier derhjemme. Det vil aldrig blive et problem for dig, hvis du har en computermus med ledning.
Vi er sikre på, at du bliver glad for den her computermus og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 59.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Modecom MC-M9.1 |
| Mærke | Modecom |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 84.0 g |
| Bredde | 66.0 mm |
| Højde | 38.0 mm |
| Længde | 103.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Hvid, Blå, Sort |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 4 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .