Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du kan bruge denne printer til at udskrive trådløst, da den kan oprette forbindelse til dit Wi-Fi-netværk. Du kan udskrive på flere papirformater med den her printer, for eksempel
Annonce
Annonce
Laveste pris for Epson SureColor SC-T5100 er 10.467 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Selvom vores verden bliver mere og mere digital, er der nogle tilfælde, hvor du vil finde det praktisk at kunne printe på fysisk papir.
Hvis du af og til udskriver billeder, eller måske tekstdokumenter med farveelementer i, så kan du måske få gavn af den her farveprinter.
Du laver sandsynligvis det meste af din udskrivning på A4-papir, men hvis du nogensinde har brug for at udskrive på A3, kan den her printer klare det fint.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 10467.00 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Epson SureColor SC-T5100 |
| Mærke | Epson |
Display | |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Mål | |
| Dybde | 69.6 cm |
| Højde | 91.3 cm |
| Bredde | 126.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lydniveau | 49 dB |
| Printerens farve | Hvid, Grå |
| Printformater | B4, B1, A1, A3, A2, B2, A0, B5, A5, A4, B3 |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, WI-FI, USB |
| Farveprinter | Ja |
| Printertype | Inkjet |
| Farve | Hvid |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .