Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lukningen på denne crossbody foregår med lynlås. Du bærer den med en skulderrem. Den har en volumen på 4 liter
Laveste pris for Kipling Abanu M - Rich Blue er 707 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kipling Abanu M - Rich Blue |
| Mærke | Kipling |
| Type | Skuldertasker |
Produktegenskaber | |
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Egenskaber | Baglomme, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Blå |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Rich Blue |
| Volumen | 4.0 L |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Syntetisk |
Mål | |
| Vægt | 300.0 g |
| Skulderremslængde | 146.0 cm |
| Højde | 17.0 cm |
| Bredde | 24.0 cm |
| Dybde | 9.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .