Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Indkøbstrolleys gør det lettere at tage på storindkøb. Materialet er plast.
Laveste pris for tectake Shopping Cart Folding er 233 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | tectake Shopping Cart Folding |
| Mærke | tectake |
| Type | Indkøbstrolleyer |
Produktegenskaber | |
| Bæremuligheder | Teleskophåndtag, Hjul |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Plast, Polyester |
Mål | |
| Vægt | 2800.0 g |
| Højde | 97.0 cm |
| Bredde | 38.0 cm |
| Dybde | 45.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .