Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne taske er beregnet til at blive brugt på stranden. Tasken er designet i brun.
Prøv fleksible betalinger med
hjem.dk
House Doctor Beach Taske 2 stk, Brun
Annonce
Laveste pris for House Doctor Beach Bag Set 2-pack er 300 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | House Doctor Beach Bag Set 2-pack |
| Mærke | House Doctor |
| Type | Strandtasker |
Produktegenskaber | |
| Bæremuligheder | Håndtag |
| Farve | Brun |
| Mønster | Ensfarvet |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 1200.0 g |
| Højde | 30.0 cm |
| Bredde | 40.0 cm |
| Dybde | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .