Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her skuldertaske fra Re:Designed er perfekt til at have med på rejsen. Den består af skind.
Prøv fleksible betalinger med
MadameChic.dk
Redesigned - Kay Small Urban Crossover - Walnut
Annonce
Laveste pris for Re:Designed Kay Small Urban Crossbody Bag - Walnut er 449 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Re:Designed Kay Small Urban Crossbody Bag - Walnut |
| Mærke | Re:Designed |
| Type | Skuldertasker |
Mål | |
| Højde | 18.0 cm |
| Bredde | 15.0 cm |
| Dybde | 4.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Brun |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Walnut |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Dame |
| Materiale | Skind |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .