Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kånken Totepack Mini - Sky Blue er en flot taske fra Fjällräven. Et af materialerne i denne taske er bomuld.
Laveste pris for Fjällräven Kånken Totepack Mini - Sky Blue er 626 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Kånken Totepack Mini - Sky Blue |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Tote Bag & Shopper tasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale, Økologisk |
Mål | |
| Vægt | 350.0 g |
| Højde | 30.0 cm |
| Bredde | 25.0 cm |
| Dybde | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Sky Blue |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Blå |
| Volumen | 8.0 L |
| Materiale | Bomuld, Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Dobbelte skulderremme |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .