Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kånken Totepack - Navy er en god taske fra Fjällräven. Flere forskellige materialer er blevet brugt i fremstillingen, blandt andet bomuld. Den kan rumme 14 liter.
Fjeld & Fritid
Fjällräven Kånken Totepack (Blå (NAVY/560) One size)
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Kånken Totepack - Navy er 642 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Kånken Totepack - Navy |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Tote Bag & Shopper tasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale, Økologisk |
Mål | |
| Vægt | 400.0 g |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 15.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Navy |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Blå |
| Volumen | 14.0 L |
| Materiale | Bomuld, Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .