Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En computertaske lader dig transportere din computer, og samtidig have plads til andre småting. Lukningen på computertasken foregår med lynlås. Den består af polyester.
Laveste pris for Rivacase Anti-Theft Laptop Backpack 15.6" - Dark Blue/Grey er 468 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Rivacase Anti-Theft Laptop Backpack 15.6" - Dark Blue/Grey |
| Mærke | Rivacase |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Vægt | 635.0 g |
| Højde | 46.0 cm |
| Bredde | 30.5 cm |
| Dybde | 12.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Producent farve | Dark Blue/Grey |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Dame |
| Farve | Grå |
| Materiale | Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem, Dobbelte skulderremme |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .