Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Marc Jacobs The Colorblock Mini Tote er en lækker taske fra Marc Jacobs. Materialet er skind.
Laveste pris for Marc Jacobs The Small Colorblock Tote Bag - Ivory Multi er 3.601 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Marc Jacobs The Small Colorblock Tote Bag - Ivory Multi |
| Mærke | Marc Jacobs |
| Type | Tote Bag & Shopper tasker |
Mål | |
| Skulderremslængde | 144.0 cm |
| Håndtagshøjde | 11.0 cm |
| Højde | 21.0 cm |
| Bredde | 26.0 cm |
| Dybde | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Indvendig lomme, Kortlomme |
| Farve | Beige |
| Lukning | Lynlås |
| Farve (beslag) | Sølv |
| Producent farve | Ivory Multi |
| Materiale | Skind |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .