Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dokumentmapper er alsidige og praktiske tasker. Et af materialerne i denne taske er polyester. Den kan rumme 10 liter.
Prøv fleksible betalinger med
QNTS
Texel Tech Bag - Black - Rains
Annonce
Annonce
Laveste pris for Rains Texel Tech Bag - Black er 998 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Rains Texel Tech Bag - Black |
| Mærke | Rains |
| Type | Computertasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester, Polyuretan |
Mål | |
| Vægt | 950.0 g |
| Højde | 30.0 cm |
| Bredde | 38.0 cm |
| Dybde | 9.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Skærmstørrelse | 15.0 " |
| Volumen | 10.2 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .