Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne weekendtaske kan lukkes med lynlås. Den består af syntetisk materiale. Den har en volumen på 30 liter.
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Kånken Weekender - Ochre er 1.230 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Kånken Weekender - Ochre |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Weekendtaske |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Vægt | 650.0 g |
| Højde | 30.0 cm |
| Bredde | 44.0 cm |
| Dybde | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-07 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Ochre |
| Skærmstørrelse | 17.0 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Gul |
| Volumen | 30.0 L |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem, Dobbelte skulderremme |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .