Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Skal du vandre i bjerge, er denne rygsæk velegnet. Den her rygsæk lukkes blandt andet med snørre. Den kan rumme 65 liter.
Prøv fleksible betalinger med


Backpackerlife
Vandrerygsæk - Treklife Backpacker 65L - Sort
Annonce
Laveste pris for Treklife Hiking Backpack 65L - Black er 439 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Treklife Hiking Backpack 65L - Black |
| Mærke | Treklife |
| Type | Vandrerygsække |
Mål | |
| Vægt | 1690.0 g |
| Højde | 70.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 22.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem |
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber | Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Herre |
| Farve | Sort |
| Volumen | 65.0 L |
| Materiale | Polyester |
| Lukning | Spænde, Snørre |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .