Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en skoletaske fra Beckmann med plads til både madpakker og skolebøger. Lukningen på den her rygsæk foregår med lynlås. Den kan rumme 12 liter.
Prøv fleksible betalinger med
Luksusbaby.dk
Beckmann Magic League Gym-/ Turtaske
Annonce
Laveste pris for Beckmann Gym/Hiking Backpack - Magic League er 262 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Beckmann Gym/Hiking Backpack - Magic League |
| Mærke | Beckmann |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 350.0 g |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 23.0 cm |
| Dybde | 15.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Magic League |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Materiale | Polyester |
| Volumen | 12.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .