Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En computertaske lader dig transportere din computer, og samtidig have plads til andre småting. Lukningen på tasken foregår med lynlås. Computertasken findes i grøn.
Friluftslageret
Fjällräven Räven 28 Deep Patina
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Räven 28L - Deep Patina er 772 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Räven 28L - Deep Patina |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Vægt | 1000.0 g |
| Højde | 47.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet |
| Farve | Grøn |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Deep Patina |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Skærmstørrelse | 15.0 " |
| Volumen | 28.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .