Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Thermo Tech 15.6" - Black/Light Blue er en god taske fra Samsonite. Tasken er lavet af gode og slidstærke materialer, og den kan bruges af de fleste.
Prøv fleksible betalinger med
Scidata
Samsonite Thermo Tech Sleeve 15,6" Sort/Blå
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsonite Thermo Tech 15.6" - Black/Light Blue er 179 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsonite Thermo Tech 15.6" - Black/Light Blue |
| Mærke | Samsonite |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Vægt | 299.0 g |
| Højde | 30.0 cm |
| Bredde | 39.0 cm |
| Dybde | 5.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-01-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Black/Light Blue |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Indvendig lomme |
| Farve | Blå, Sort |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .