Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lukningen på denne weekendtaske foregår med lynlås. Der er flere måder at bære tasken på, og den har en volumen på 18 liter
Helm
Reisenthel Allrounder rejsetaske medium (DOTS (MS7009))
Annonce
Laveste pris for Reisenthel Allrounder M - Dots er 388 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Reisenthel Allrounder M - Dots |
| Mærke | Reisenthel |
| Type | Weekendtaske |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Højde | 34.0 cm |
| Bredde | 40.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Dots |
| Volumen | 18.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .