Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Lukningen på denne taske fra Jeva foregår med lynlås. Tasken er lavet af gode og holdbare materialer.
Laveste pris for JEVA Square School Backpack - Purple Rose er 749 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JEVA Square School Backpack - Purple Rose |
| Mærke | JEVA |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 1010.0 g |
| Højde | 39.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 16.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-04-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Flaskeholder |
| Farve | Lilla |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Purple Rose |
| Mønster | Blomstret |
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Materiale | Polyester |
| Volumen | 32.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .