Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En udmærket taske at bruge til weekendturen. Den er produceret i skind.
Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Laveste pris for Saddler Metz Weekend Bag - Brown er 2.599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Saddler Metz Weekend Bag - Brown |
| Mærke | Saddler |
| Type | Weekendtaske |
Materiale | |
| Materiale | Skind |
Mål | |
| Skulderremslængde | 158.0 cm |
| Højde | 29.0 cm |
| Bredde | 52.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Brun |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Brown |
| Målgruppe | Herre |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .