Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intermediate - Pink Starry er en lækker taske fra Jeva. Den består af gode materialer. Den har en volumen på 32 liter.
Laveste pris for JEVA Intermediate - Pink Starry er 299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JEVA Intermediate - Pink Starry |
| Mærke | JEVA |
| Type | Skoletasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 932.0 g |
| Højde | 37.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 17.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-12-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Reflekser, Flaskeholder |
| Farve | Blå |
| Lukning | Lynlås, Klaplåg |
| Producent farve | Pink Starry |
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Volumen | 32.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .