Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Paradiver Light L+ 15.6" - Yellow er en smart taske fra Samsonite. Tasken er lavet af udmærkede og holdbare materialer. Den har en volumen på 24 liter
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsonite Paradiver Light L+ 15.6" - Yellow er 810 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsonite Paradiver Light L+ 15.6" - Yellow |
| Mærke | Samsonite |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Vægt | 800.0 g |
| Højde | 43.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Gul, Orange |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Yellow |
| Mønster | Ensfarvet |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Materiale | Polyuretan, Polyester |
| Volumen | 24.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .