Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

TT Field Pack MKIII - Black er en smart taske fra Tasmanian Tiger. Tasken er lavet af udmærkede og slidstærke materialer, og den kan rumme 52 liter
Prøv fleksible betalinger med
Fjeld & Fritid
Tasmanian Tiger Raid Pack MKII (Sort (BLACK) One size)
Annonce
Laveste pris for Tasmanian Tiger Raid Pack MKIII Combat Backpack - Black er 1.792 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tasmanian Tiger Raid Pack MKIII Combat Backpack - Black |
| Mærke | Tasmanian Tiger |
| Type | Vandrerygsække |
Mål | |
| Vægt | 2900.0 g |
| Højde | 65.0 cm |
| Bredde | 32.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-05-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Sort |
| Volumen | 52.0 L |
| Materiale | Polyamid |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .