Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne taske gør det nemt at holde styr på sine ejendele. Den består af gode materialer, og den kan bruges af de fleste.
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Re:Designed Faust Bumbag - Black er 560 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Re:Designed Faust Bumbag - Black |
| Mærke | Re:Designed |
| Type | Bæltetasker |
Materiale | |
| Materiale | Skind |
Mål | |
| Højde | 17.0 cm |
| Bredde | 33.0 cm |
| Dybde | 4.0 cm |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Farve (beslag) | Sølv |
| Producent farve | Black |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .