Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En integreret opvaskemaskine er indbygget i dit køkken og har samme front som resten af indretningen. Takket være funktionen "udskudt start" kan du vælge, hvornår du vil have maski
Laveste pris for Samsung DW60M6050FS/GU er 3.790 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Er du på udkig efter en ny opvaskemaskine? I så fald er den her opvaskemaskine fra Samsung et rigtig godt valg. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Opvaskemaskinen har en bredde på 60 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine. Det er et godt valg, hvis du har masser af plads i dit køkken.
Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.3 ud af 5, hvilket gør det til et rigtig godt køb. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 3790.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung DW60M6050FS/GU |
| Mærke | Samsung |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Opvaskeeffekt | A |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | E |
| Lydniveau | 44 dB |
| Antal programmer | 7 |
| Farve | Rustfri stål |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikkurv, Bestikbakke |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Eco-programmets varighed | 3.45 timer |
| Egenskaber | Hygiejneprogram, Program til halvt fyldt maskine, Børnesikring, Display, Højdejusterbare fødder, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Strømforsyning | |
|---|---|
| TIlslutningseffekt | 2100 W |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 95.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.93 kW/h |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 2940.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 10.5 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Vægt | 50.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.8 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Højde | 84.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .