Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En integreret opvaskemaskine er indbygget i dit køkken og har samme front som resten af indretningen. I stedet for en klassisk bestikkurv lægges bestikket i en bestikbakke i opvask
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsung DW60M6070IB er 6.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Tid til at skifte den gamle opvaskemaskine? I så fald er den her opvaskemaskine fra Samsung et rigtig godt valg. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Det her er en af de større opvaskemaskiner på markedet, den kan rumme op til 14 kuverter. Et godt valg til den lidt større familie eller til dig, der ofte har middagsgæster.
Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget. I kategorien opvaskemaskiner, er det her lige nu en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 6499.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung DW60M6070IB |
| Mærke | Samsung |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Opvaskeeffekt | A |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | E |
| Lydniveau | 44 dB |
| Antal programmer | 7 |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikbakke |
| Antal kuverter | 14 stk |
| Egenskaber | Skjult kontrolpanel, Højdejusterbare kurve, Hygiejneprogram, Program til halvt fyldt maskine, Børnesikring, Display, Højdejusterbare fødder, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv, Højdejusterbar underkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
| Hurtigt opvaskeprogram | Hurtig opvask |
Strømforsyning | |
|---|---|
| TIlslutningseffekt | 2100 W |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 266.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 2940.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 11.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Vægt | 45.0 kg |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
| Nichebredde | 65.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .