Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En frontbetjent maskine er den mest almindelige type vaskemaskine. Den her vaskemaskine er uden indbygget tørretumbler. Skal du udskifte vaskemaskinen, sker det nemt, da den er fri
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Bosch WAJ280A2SN er 3.899 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra Bosch et godt valg. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Vaskemaskinen har en bredde på 60 cm, hvilket er smart, hvis du ikke har plads til en i standardmål. En af mange gode funktioner som den her vaskemaskine har, er forsinket start. Men den funktion kan du planlægge, hvornår du vil have maskinen til at starte.
Den her model har en energiklasse B, hvilket betyder at det er en ret energieffektiv vaskemaskine. Bosch WAJ280A2SN er en af de større vaskemaskiner på markedet med en kapacitet på syv kg, fantastisk til den større husholdning.
Du kan prissammenligne denne vaskemaskine her på PriceRunner, og i øjeblikket er den laveste pris 3899.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch WAJ280A2SN |
| Mærke | Bosch |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | B |
| Lydniveau (centrifugering) | 75 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 55.0 L |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 7.0 kg |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 51.0 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1354 rpm |
| Restfugtighed | 53.0 % |
| Egenskaber | Kulfri motor, Børnesikring, Udskudt start |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 45.0 L |
Mål | |
| Bredde | 59.8 cm |
| Højde | 84.8 cm |
| Dybde | 54.6 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 67.97 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .