Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her smartwatch fra Withings har et batteri, der rækker til hele 720 timers brug. Urets OLED-skærm har en god betragtningsvinkel. Uret understøtter accelerometer.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 310 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Withings ScanWatch Light 37mm er 1.189 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Nu om dage er smartwatches næsten lige så almindelige som mobiltelefoner, og de er allerede kommet meget langt i forhold til udvikling. De interagerer med din smartphone og blandt andre ting kan du måle din puls, tælle skridt eller læse SMS'er direkte på dit ur.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Withings, kan du lige nu få det til en pris fra 1189.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Withings ScanWatch Light 37mm |
| Mærke | Withings |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Multisport |
| Serie | Andet |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Søvnaflæsning, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | OLED |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Strømkilde | |
| Batteritid | 720.0 timer |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Rustfrit stål |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Rosaguld, Sølv, Sort |
| Farve (rem) | Beige, Hvid, Blå, Sort, Grøn, Sølv |
| Glastype | Gorilla Glass |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
Mål | |
| Højde | 37.0 mm |
| Bredde | 37.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-10-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .