Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette smartwatch drives af LiteOS og er perfekt til dig, der ikke synes et almindeligt ur er smart nok. Det har en indbygget hukommelse på 4GB.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Huawei Watch GT 2 46mm Sport Edition er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Smartwatches er virkelig et skridt fremad i den teknologiske udvikling og et eksempel på, hvordan teknologi kan gøre livet lettere. De interagerer med din smartphone og blandt andre ting kan du læse SMS'er, foretage opkald, bruge din GPS eller skifte sang uden at tage telefonen op af lommen.
Blandt den her models smarte egenskaber finder du et kompas, hvilket er godt at have, hvis du er på vandretur. Uret har en indbygget GPS, der kan hjælpe dig med at holde styr på, hvor langt du har løbet, cyklet eller gået.
Den nuværende laveste pris for det her smartwatch er 1499.00 kr. Leveingsmuligheder og -omkostninger kan variere meget mellem forhandlerne, så sørg for også at sammenligne dette før du slår til.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei Watch GT 2 46mm Sport Edition |
| Mærke | Huawei |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Multisport, Løb, Fitness |
| Serie | Huawei Watch GT 2 |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.39 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Gyroskop, Søvnaflæsning, Trådløs opladning, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 454x454 |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Processor | |
| Processor | Huawei HiSilicon Kirin A1 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Rustfrit stål |
| Materiale (rem) | Gummi |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Orange, Sort |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Strømkilde | |
| Batteritid | 336.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 10.7 mm |
| Bredde | 45.9 mm |
| Højde | 45.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .