Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede bil er takket være den børsteløse motor hurtigere end andre modeller. Den er udstyret med LiPo-batteri, som er stærkere og mere kraftfuldt end NiMH-batterier.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for HPI Racing Savage XS Flux RTR 115967 er 3.225 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Motoren er elektrisk og drives af batterier. Så husk at have batterierne opladt og fulde med energi!
Den her model har en høj tophastighed på hele 104 km/h, en hastighed som for konkurrerende produkter er svært at matche. Med en så høj topfart er du meget hurtigere end alle dine venner. Takket være den børsteløse motor får du en mere kraftfuld og hurtigere oplevelse end med en almindelig motor.
I dag er den laveste pris på HPI Racing Savage XS Flux RTR 115967 3225.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HPI Racing Savage XS Flux RTR 115967 |
| Mærke | HPI Racing |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Børsteløs motor, Vandtæt, Oliestøddæmper, Radiosender |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Kørsel | Firehjulstræk (4WD) |
| Hastighed (maks) | 104.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-04-05 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo, NiMH |
| Batterikapacitet | 3200 mAh |
| Spænding | 11.1 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Skala | 1:10 |
| Bredde | 280.0 mm |
| Længde | 360.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .