Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her mesh router har en trådløs hastighed af op til 1.750 Mbps. Den her mesh router understøtter Wi-Fi 5 (802.11ac).
Prøv fleksible betalinger med
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Router. De viste data er historiske priser.
Et mesh-system er en helt anden måde at bygge et hjemmenetværk på sammenlignet med en konventionel router. Hvis du har et større hjem, hvor netværksdækningen er lidt halvdårlig visse steder, så er et mesh-system vejen at gå.
Hvilke Wi-Fi-standarder, der understøttes, er måske ikke noget, den gennemsnitlige person tager i betragtning, men i dette tilfælde er det Wi-Fi 5 (802.11ac).
Det her er en utrolig populær model på PriceRunner og i dag er den laveste pris kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Router |
| Mærke | Ubiquiti |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 4 |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| WAN-porte | 1 |
| USB | Ja |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WI-FI | Ja |
Mål | |
| Rackmontering | Nej |
| Vægt | 0.4 kg |
| Højde | 9.8 cm |
| Dybde | 10.0 cm |
| Bredde | 10.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 350 Mbps |
| Lanceringsår | 2016 |
| Ekstern antenne | Nej |
| Ethernet-hastighed | Gigabit Ethernet |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1400 Mbps |
| MIMO | Ja |
| Trådløs hastighed (maks) | 1750 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 1 |
| Trådløs sikkerhed | WPA, TKIP, WPA2-PSK, WPA2 |
| Mesh-netværk | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .